O nas

Poznaj naszą firmę

O nas

Doświadczenie i innowacyjność

Firma PROjekt powstała w 2012 r. Łącznie posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w branży kolejowej. Specjalizujemy się w tworzeniu zindywidualizowanych maszyn i urządzeń, które spełniają najwyższe standardy jakości i innowacyjności. Wykonujemy głównie projekty nietypowe, według indywidualnych uzgodnień. Posiadamy narzędzia i doświadczenie, które pozwalają zrealizować zadanie w pełnym zakresie technicznym. Wykonujemy projekty mechaniczne, z napędami hydraulicznymi, pneumatycznymi i elektrycznymi. Nasza siedziba znajduje się w Stargardzie (województwo Zachodniopomorskie), a nasze realizacje – w całej Polsce i Europie.

NASZE WARTOŚCI

Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, dlatego dokładnie analizujemy potrzeby klienta i dostosowujemy nasze usługi do jego wymagań.

Zajmujemy się projektowaniem i budową specjalistycznych maszyn i urządzeń na potrzeby kolei.

PROSTO I SOLIDNIE

Tak prosto i solidnie, jak to możliwe. Zgodnie z wszelkimi normami, ale innowacyjnie. Dla nas siła tkwi w prostocie i przemyślanym projekcie, a moc wywodzi się z profesjonalnego wykonania gwarantującego wytrzymałość i wydajność.

INNOWACYJNIE I EFEKTYWNIE

Stale rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku. Każdy projekt traktujemy wyjątkowo, dostosowując rozwiązania do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Potrzebujesz specjalistycznego rozwiązania?

Powierz swój projekt profesjonalistom

Back to top